Srpen 2009

Ufoni?

21. srpna 2009 v 10:31 | Jakayla_Mikayla<3 |  World topics
Čauky lidičky, Českem hýří zprávy, že lidé spatřili na neby UFO. Ještě k tomu 2x. Zníto hodně zajímavě a mě zajímá váš názor, jestli to podle vás UFO bylo nebo ne.
Podle mě je docela možné, že by někde nějací UFONI žít mohli, ae kdo ví? :o))

BTW: Tady máte video na kterém jsou zmiňované objekty.
BTW2: Pokud jste o UFO neslyšeli > tady článek

Blac & White

6. srpna 2009 v 10:49 | Jakayla_Mikayla<3
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Fotky z nudy

6. srpna 2009 v 10:43 | Jakayla_Mikayla<3 |  >fotky
  • Čauky lidičky smile #1039, takže asi před dvěmi dny jsme se tak strašně nudila smile #1366, až jsem z toho udělala pár fotek smile #1190. Není to nic moc smile #1319, ae nudu to docela zahnalo smile #684
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Zvedání nohou ve visu

5. srpna 2009 v 10:40 | Jakayla_Mikayla<3 |  >dobrá postava
Zřejmě nejnáročnější z uvedených cviků na břicho je zvedání nohou ve visu. Zatěžuje přímý břišní sval (spodní část), vnější a vnitřní šikmé břišní svaly, flexory kyčlí, přímý sval stehenní.
Zavěsíme se na žebřiny, nohy mírně pokrčíme v kolenou. Tahem nohy zvedáme alespoň do vodorovné polohy se zemí a pokud je na Vás cvik obtížný, můžete pokrčit kolena a zvedat je co nejvýše k bradě, samozřejmě podle toho jak kdo zvládne a časem je dobré obtížnost zvyšovat. Při zvedání nohou zadržíme dech a vydechujeme při pozvolném spouštění nohou. Záda musí být mírně zakulacena. Pohyb vychází z břišních svalů, ne z kyčlí. Nepohybujeme nohama v kolenou a nepropínáme je. V dolní poloze pohyb nepřerušujeme a ihned nohy zase zvedáme.
Často se u tohoto cviku nevyvarujeme chybám. Aby byl tento cvik na břicho účinný, nesmíme mít propnutá kolena a pohyb nesmí vycházet z kyčlí. Zároveň cvik nesmíme provádět švihem, ale tahem. Tento cvik na břicho provádíme cca 20x po 4 sériích.

www.cviky-na-bricho.cz

Zkracovačky

5. srpna 2009 v 10:38 | Jakayla_Mikayla<3 |  >dobrá postava
Zkracovačky jsou cvikem na břicho, který slouží k izolovanému procvičování horní oblasti břišních svalů. Jeho provedení je následující:
Lehneme si na zem, nohy si položíme na nějaké vyvýšené místo (lavička, židle, postel) tak, aby stehna k trupu a lýtka ke stehnům svírala pravý úhel. Ruce si dáme za hlavu případně na hrudník a začneme se pomalu zvedat. Bederní oblast musí být zafixovaná k podlaze. Ve výchozí poloze se nadechněte a při návratu do výchozí polohy vydechněte.
Správnost tohoto cviku spočívá ve zvedání hlavy, ramen a lopatek. Snažte se vyvarovat chybám, kterými jsou ty, že se při provádění cviku zvedáte příliš vysoko, cvik provádíte švihem nebo zvedáte nohy z lavičky. Tímto rapidně snižujete efekt procvičení břišních svalů.
Při tomto cviku na břicho procvičíte horní oblast přímých břišních svalů, vnější a vnitřní šikmé svaly. Pro řádné procvičení břišních svalů můžete ve sbalené pozici zůstat přibližně 2-4 vteřiny a pak se pomalu vracet do základní polohy.

cviky-na-bricho.cz

Sklapovačky (sedy - lehy)

5. srpna 2009 v 10:37 | Jakayla_Mikayla<3 |  >dobrá postava
Asi nejznámější cvik na břicho, který známe pod označním sklapovačky nebo též sedy-lehy. Provádí se následovně. Položíme se na zem (pokud neležíme na koberci, je vhodné použít podložku jako je např. karimatka apod.) a vzpažíme ruce. Zvedáme současně ruce i nohy až se vzájemně dotknou nad tělem. Tento pohyb provádíme svižně a asi hlavní zásadou je nepřerušovat ho v dolní poloze. Při lehání se nadechujeme a v horní poloze vydechujeme.
Tento cvik na břicho nám pomůže posílit přímý sval břišní, vnější a vnitřní šikmé břišní svaly, ohybače kyčelních kloubů a přímý sval stehenní. Doporučeno je cca 20x opakovat po 4 sériích.

cviky-na-bricho.cz

Proč cvičit ?

5. srpna 2009 v 10:32 | Jakayla_Mikayla<3 |  >dobrá postava
Proč vlastně cvičit?
Cvičení zlepšuje Vaší fyzickou kondici, podporuje Váš imunitní systém, vylepší Vám postavu. Posílením svalů zlepšujete svou koordinaci a celkovou funkčnost. Vyšší odolnost a zlepšení silových schopností napomáhá snáze zvládat nejen každodenní činnosti. Zlepšíte si tak svůj krevní oběh. Prokrvení znamená lepší fungovaní těla v přenosech živin a kyslíku. Lepší přísun kyslíku znamená rychlejší funkci mozkové činosti. Kvalitnější prokrvení znamená celové prohřátí těla a studených končetin, odstraníte dlouhodobou únavu, spalujete tukové polštáře, zpevňujete a zdokonalujete si tak své tělo. Lépe vylučujete škodlivé látky z těla, ...
Lidé bez aktivního pohybu, bez pravidelných sportovních aktivit nebo bez pravidelného cvičení tak podstupují daleko více zdravotních rizik a zpravidla žijí mnohem kratší a pustější životy než lidé, kteří pravidelně cvičí...

Mýtus ztraceného času

Každý, kdo už nějaký ten měsíc cvičí, ví, že těch několik minut denně o které při cvičení přichází, se mu během ostatních aktivit navrací. Z předchozích informací totiž již víte, že díky cvičení dokáže Vaše tělo fungovat efektivněji a tedy rychleji. Mnoho věcí tak zvládnete časem lépe a rychleji. Mnozí z nás tak naopak čas celkově vlastně ještě ušetří...

bricho.cz